Eva Berglund (S)

Uppdrag (9 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2014-10-15 - 2018-10-14
Kommunfullmäktiges valberedning Ordförande 2014-10-15 - 2018-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2015-01-01 - 2018-12-31
Organisationsberedning Ledamot 2017-04-24 - 2018-10-14
Pensionärsrådet Ordförande 2015-02-05 - 2018-12-31
Socialnämnden Ordförande 2015-01-01 - 2018-12-31
Socialnämndens myndighetsutskott Ordförande 2015-01-01 - 2018-12-31
Tillgänglighetsrådet Ledamot 2015-02-05 - 2018-12-31
Valnämnden Ordförande 2017-01-30 - 2018-12-31