Kjell Alexandersson (M)

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Vice ordförande 2016-04-01 - 2018-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2015-11-03 - 2018-10-14
Organisationsberedning Ersättare 2017-04-24 - 2018-10-14
Tillgänglighetsrådet Ledamot 2017-03-22 - 2018-12-31
Vimarhem AB Suppleant 2015-01-01 -